poniedziałek, 14.08

alt

wtorek, 15.08

alt

środa 16.08

alt

czwartek, 17.08

alt

piątek, 18.08

alt


sobota, 19.08

alt

niedziela, 20.08

alt


Reklama
Odwiedź nas na Facebooku!

WroStage

Wrocławska Scena Rockowa

 

WroStage

WroStage to stały punkt programu w kalendarzu Liverpoola. Co wtorek na scenie gościmy przedstawicieli wrocławskiej sceny rockowej. Spektrum gatunkowe koncertów jest szerokie: od klasycznego rocka, poprzez hard rock, gatunki nawiązujące do jazzu, bluesa, kończąc na cięższych brzmieniach metalu i jego różnych nurtach.


Zespoły prezentowane przez WroStage to głównie muzycy z Wrocławia i Dolnego Śląska. Występują też jednak kapele zaproszone z dalszych rejonów kraju, kiedy tylko uznamy, że warto ich muzykę przedstawić publiczności Liverpoolu. Celem WroStage, poza naturalną promocją naszego "muzycznego podwórka", jest przyzwyczajenie każdego odbiorcy żywej muzyki do tego, że przychodząc we wtorek do klubu będzie mógł usłyszeć naprawdę dobre dźwięki.

Uwaga! Uruchomiliśmy stanowisko studyjne, umożliwiające rejestrowanie (na wielu śladach) koncertów. Zainteresowane zespoły prosimy o kontakt w sprawie możliwości nagrania live :)

Większość koncertów w ramach WroStage jest biletowana (5 pln), co pozwala m.in. na obsługę akustyczną i oświetleniową na poziomie. Chcemy zapewniać coraz lepsze warunki zespołom, które na to zasługują. A jest tych ich sporo w naszym województwie i warto zapoznać się z ich twórczością. 

Liverpool to klub muzyczny, który od wielu lat prezentuje obszar muzyczny daleko wykraczający poza medialny mainstream. WroStage jest projektem, który tworzy pewnego rodzaju mecenat nad gatunkami muzycznymi, które wchodzą w skład szeroko pojętego rocka. Zamierzamy przyczynić się do zwiększenia liczby fanów zapraszanych zespołów, dopingujemy w ich rozwoju muzycznym i trzymamy również kciuki za sukces komercyjny/medialny.


Od października 2008 roku w ramach WroStage wystąpili m.in.:

Nurth
KredenZ
Birma
!nsult
The Twisters
Leszek Cichoński Band
Sugar Free
Qu4ttro
Psychoformalina
Funk 4 Fun
Symbolic

 

18.08 - Nex, Antiflesh, Devilish Mill

alt

godz.: 19.00, wstęp: 15 zł

19.08 - afterparty CP / BA / E39

alt

godz: 20.00, wstęp: 5 zł

30.08 - Oozing Wound, Gruesome Gertie, Legalize Crime

alt

godz.: 19.00, wstęp: 20 / 30 zł

02.09 - Depeche Mode Party

alt

godz.: 19.00, wstęp: 5 zł