poniedziałek

alt

wtorek

alt


środa

alt

czwartek

alt

piątek

alt


sobota


dm_button.png - 2.09 Kb

niedziela

alt


Reklama
Odwiedź nas na Facebooku!

O klubie

Klub muzyczny Liverpool powstał w 1996 roku i od początku swojej działalności nastawiony był na muzykę dla wymagających słuchaczy. W tym okresie ciężko było w mieście znaleźć podobne miejsce, dlatego klub rozwijał się i już w niedługim czasie powiększył o dodatkową salę. W 2008 roku powiększona i podwyższona została scena, boki sal zostały poszerzone o tzw. stopnie do siedzenia, a cały klub został wytłumiony specjalną niepalną wykładziną wytłumiającą. Zainstalowana została profesjonalna aparatura nagłaśniająca oraz światła. Jest możliwość  rejestrowania audio i video.

Od listopada 2010 roku dysponujemy również salą dla palących !

Rozwój klubu szedł w parze z powiększeniem oferty imprez muzycznych pojawiły się cykliczne imprezy promujące muzykę Depeche Mode, U2, gotycką, filmową i inne - niektóre funkcjonują po dziś dzień. Nie zabrakło również imprez z muzyką na żywo. Organizowane są koncerty znanych wykonawców, jak i te, które promować mają młode zespoły.

Klub mieści się w podziemiach zabytkowego budynku, więc posiada swój naturalny wystrój i klimat, dobrą akustykę oraz mocne nagłośnienie. We Wrocławiu klub wyrobił sobie markę miejsca dla ludzi lubiących mocne brzmienia, ale nie stroni też od imprez spokojniejszych prezentujących muzykę dla koneserów, przykładem mogą być wieczory z muzyką bluesowo-rockową, progresywną i artrockową,
a także jazzem czy funky. Liverpool stał się znany w Polsce z organizacji zlotów fanów - odbywały sie ogólnopolskie zloty The Cure, Depeche Mode, U2
i Rammstein, które przyciągały rzesze fanów z całej Polski.

W ciągu tygodnia prowadzone są imprezy live: Jam Session Rockowo Bluesowe
w czwartki, we wtorki WroStage (Wrocławska Scena Rockowa) prezentująca dobre kapele z Wrocławia i okolic. Natomiast w piątki i soboty oferowana muzyka przyciągać może osoby mające upodobania w różnych nurtach muzycznych, którzy zawsze odnajdą coś dla siebie, nad czym czuwa ekipa DJ-ów: Angelo, Einar,  David, Psycho, Sanchez i Zielony. W piątki, soboty i niedziele organizowane są również koncerty znanych wykonawców.

Zapraszamy do klubu !!!